Мережева Академія Cisco :: Головна сторінка

  Мережева Академія Cisco
UKR
Everything over IP and IP over everything.

П ро Академію

Сучасна світова економіка входить до епохи інформатизації. За оцінкою фахівців кожна організація відчуває нестачу спеціалістів інформаційних технологій. Кількість вакансій постійно збільшується. Аналітики Gardner Group (США) вважають, що ринок праці у сфері інформаційних технологій складає не менш ніж 1,6 мільйона робочих місць щороку, причому більше половини вакансій до кінця року так і залишаються вільними.

Розв'язуючи проблему підготовки спеціалістів, корпорація Cisco Systems, Inc. (світовий лідер у розробці мережевих технологій, виробництві телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення) інвестувала більш ніж 20 мільйонів доларів у розробку методичних матеріалів для дистанційних освітніх програм. Тільки в липні 2000 р. Cisco Systems, Inc. вклала 3,5 мільйони доларів в освітні програми для підготовки економіки слаборозвинених країн світу до діяльності в умовах застосування Internet.

Крім традиційних трейнінг-центрів з вузько спеціалізованими, одно-двотижневими курсами, корпорація Cisco Systems, Inc. активно створює і розвиває мережеві академії Cisco (Cisco Systems Networking Academy). Академії створюються при вищих навчальних закладах (університетах) для поглиблення класичних вузівських курсів по обчислювальній техніці і телекомунікаціях на основі вивчення технологій, устаткування, програмного забезпечення і проектних рішень корпорації Cisco Systems, Inc., розвитку у студентів стійких професійних навичок. Навчальна програма мережевої академії Cisco Cisco Networking Academy Program (CNAP) може бути використана також для підвищення кваліфікації або перекваліфікування фахівців з закінченою вищою освітою, якщо вони бажають одержати роботу в мережевому або системному секторі Україні, чи за кордоном.

Популярність Мережевих Академій Cisco просто вражаюча. Безупинно зростає число академій в країнах, що розвиваються.

Завдяки тому, що учбові матеріали розроблені та стандартизовані беспосередньо корпорацією Cisco Systems, інструктори пройшли підготовку в учбовому центрі CATC (Cisco Academy Training Centre), а сертифікати про закінчення Академії видаються беспосередньо корпорацією Cisco Systems, Мережева Академія Cisco Systems є авторизованим учбовим центром корпорації Cisco Systems в противагу спотворенній информації на сайтах деяких учбових центрів.

Навчання в Академії при вищому навчальному закладі має ряд істотних переваг, особливо для слухачів без попереднього досвіду в мережевих технологіях.


Мережеві Академії Cisco Systems
Учбові курсиCCNA, CCNP, Network Security, Wireless LAN, Voice and Data Cabling
Тривалість навчанняCCNA: 130 днів 270 годин
CCNP: 4 курси по 121 день
Network Security: 21 день
Поточний контроль навчанняПроміжні (по кожному розділу) та фінальний іспит складаються беспосередньо на сайті Cisco Systems
Учбові матеріалиСлухачі отримують доступ до електронної копії матеріалів на сайті Cisco Systems та друковані посібники для практичних робіт
Обладнання для практичних робітВідповідає вимогам Cisco System до кожного конкретного курсу
Сертифікати ІнструкторівCCAI (Cisco Certified Academy Instructor)
Сертифікати про закінченняСертифікати міжнародного зразку затведжені в Cisco Systems
CCNA-ваучер на знижку 55%Надається для випускників із середнім балом 75%

Академія є неприбутковою організацією, тому вартість навчання в Академії значно нижча ніж в учбових центрах Cisco Systems,ніж в традиційних учбових центрах.

Популярність Мережевих Академій Cisco просто вражаюча. Безупинно зростає число академій в країнах, що розвиваються.

За станом на 9 лютого 2003 р. за даними Cisco Systems, Inc. у 149 країнах світу діють 10371 академія , у тому числі 10226 локальних, 1220 регіональних, 85 Cisco Academy Training Centers — CATCs (для навчання інструкторів академій), у яких загалом навчаються 437687 студентів. З липня 2000 р. кількість академій зросла в 3,9 рази, а кількість країн, де є мережеві академії Cisco — у 1,8 разів.

Програма CNAP містить у собі навчальні курси і незалежну сертифікацію в центрах тестування VUE для наступних рівнів кваліфікації

  • Cisco Certified Network Associate (CCNA) — сертифікований фахівець з комп'ютерних мереж

  • Cisco Certified Network Professional (CCNP) — сертифікований професіонал з комп'ютерних мереж.

Кожний навчальний курс розрахований на 280 годин (4 семестри по 70 годин). Методичні матеріали подаються учням в електронному вигляді в навчальному через Internet англійською мовою. Попередні версії курсу CCNA подавалися іспанською, німецькою, португальською, французькою і японською мовами. Сертифіковані в CATCs інструктори академії проводять заняття рідною мовою учнів. Однак усі проміжні, семестрові та підсумкові іспити складаються англійською.

Приймання іспитів на отримання звань сертифікованого спеціаліста проводиться в авторизованих центрах тестування, які є партнерами компаній - Sylvan Prometric та (або) Virtual University Enterprises (VUE). Студенти що закінчили навчання в Академії можуть складати іспити в авторизованому центрі VUE Обчислювального Центру Київського університету ім. Тараса Шевченка. http://www.vue.kiev.ua

Детальну інформацію про учбові курси академії можна отримати за адресою netacad@univ.kiev.ua, або за телефонами:
(044) 521-32-94,
(044) 526-12-14,
(067) 440-20-11,
(097) 406-85-32:: Як нас знайти: :: Дивиться також: