Мережева Академія Cisco :: Інформація

  Мережева Академія Cisco
UKR
We know a service provider that sends
50 megabyte multimedia files around the world.

In seconds.

І нформація
 • Корпорація CISCO SYSTEMS

  Історія корпорації Cisco Systems починається наприкінці 1984 року, коли невелика група вчених Стенфордського університету об'єднала свої зусилля для створення фірми, що займається розробкою засобів телекомунікації з метою полегшити зв'язок між комп'ютерними системами різних типів.

  За час свого існування Cisco виросла в багатонаціональну корпорацію з щорічним прибутком більше 4 мільярдів доларів, яка нараховує більш ніж 200 відділень в 54 країнах з персоналом чисельністю більш ніж 12 тисяч осіб. При цьому фірма є третьою за розміром в NASDAQ і входить у число 40 найбільших корпорацій у світі щодо ринкової капіталізації.

  Понад 10 років Cisco Systems є провідним світовим постачальником мережевого і телекомунікаційного обладнання і програмного забезпечення. Через обладнання Cisco проходить абсолютна більшість даних у мережі Internet.

  Придбання корпорацією Cisco Systems таких компаній, як Precept Software, NetSpeed, WheelGroup, LightSpeed International та інших, а також багатий досвід лідерства в області мережевих технологій роблять Cisco основним постачальником технологій комутації для глобальних мереж.

  Компанія є лідером не тільки в цій галузі мережевого ринку - для створення мережі будь-якого ступеня складності Cisco Systems має готове комплексне рішення на основі власного устаткування, що є оптимальним для кожного конкретного випадку, у тому числі для керування й підтримки роботи об'єднаної мережі великого підприємства.

 • СТРАТЕГІЧНІ ПАРТНЕРИ
 • В рамках стратегії Cisco по просуванню завершених мережевих рішень по напрямках бізнесу створені альянси приблизно з десятком провідних компаній у трьох головних категоріях: лідери в технологіях, інтегратори рішень і постачальники послуг. До останньої групи належать такі компанії, як Microsoft, Intel, Hewlett-Packard, GTE і Alcatel. Кожний зі стратегічних альянсів Cisco забезпечує обом компаніям необхідні переваги, які полягають у поліпшенні продуктів, рішень, цін, дистрибуції, сервісу та послуг.

 • ЗАМОВНИКИ
 • Сьогодні рішення Cisco забезпечують мережевий фундамент тисяч компаній, великих університетів, установ сфери обслуговування й урядових організацій в усьому світі. У коло російських користувачів продуктів Cisco входять компанії, що є лідерами у галузях своєї діяльності.

 • НАПРЯМКИ БІЗНЕСУ
 • Використовуючи мережеві рішення Cisco, користувачі отримують перевагу завдяки більш ефективному обміну інформацією, що, у свою чергу, забезпечує економію засобів, більш результативну роботу, як наслідок, зміцнює відношення зі споживачами, діловими партнерами, постачальниками і службовцями. Продукти корпорації включають широкий спектр мережевих рішень на усі випадки життя. На сьогодні корпорація Cisco Systems розвиває свій бізнес у трьох основних напрямках:

  • РІШЕННЯ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖ: співробітництво з великими організаціями, які висувають серйозні вимоги до комплексних мереж, і, з огляду на обсяги інформаційного потоку, що використовують різні типи комп'ютерних мереж. Здебільшого, такі клієнти Cisco мають низку філій і офісів, відмежованих одні від одних. До цієї групи клієнтів належать великі урядові заклади, корпорації, освітні структури.

  • РІШЕННЯ ДЛЯ СЕРВІС-ПРОВАЙДЕРІВ: співробітництво з компаніями, що забезпечують постачання інформаційних послуг, беручи до уваги й системи телекомунікації. До складу запропонованих фірмою продуктів входять найрізноманітніші пристрої: маршрутизатори, комутатори локальних і зовнішніх мереж, рішення для вилученого й іншого доступу, інтеграційне рішення SNA-LAN, інструменти керування Web-сайтом, Internet-додатки і програмне забезпечення для мережевого керування. Ці продукти пов'язані між собою Інтернет Операційною Системою (Cisco IOS), яка здійснює мережеві операції і забезпечує роботу мережевих пристроїв. Пропонований спектр рішень дозволяє швидко розширити існуючі мережі і підтримувати високу якість обслуговування абонентів, надаючи їм доступ до глобальної комунікаційної інфрастуктури.

  • РІШЕННЯ ДЛЯ МАЛОГО Й СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ: цей напрямок охоплює послуги, які Cisco Systems пропонує компаніям, що мають потребу як у власних мережевих базах даних, так і в підключенні до Internet, але при цьому не мають постійних відділів, котрі займаються такими послугами. Cisco Systems пропонує доступні могутні мережні рішення для підприємств будь-якого розміру - незалежно від ступеня розвиненості структури підприємства корпорація може запропонувати продукти, здатні з максимальною ефективністю бути включеними в робочий процес, розширити межі організаційних методик фірми і надати доступ до необхідної інформації вилученим філіям, відділенням і співробітникам фірми. Незалежно від того, скільки існує вузлів зв'язку, менше чи більше тисячі, продукти Cisco можуть успішно вирішити задачі комунікації й керування, що ставляться перед підприємством.

  Однією з важливих відмінностей Cisco Systems від інших провайдерів інформаційних технологій є стратегія відмови від утвердження пріоритету однієї визначеної технології над іншими. Компанія не будує свої рішення на базі єдиної альтернативи - клієнт завжди повинен мати можливість вибору.

 • НАПРЯМКИ БІЗНЕСУ
 • Використовуючи мережеві рішення Cisco, користувачі отримують перевагу завдяки більш ефективному обміну інформацією, що, у свою чергу, забезпечує економію засобів, більш результативну роботу, як наслідок, зміцнює відношення зі споживачами, діловими партнерами, постачальниками і службовцями. Продукти корпорації включають широкий спектр мережевих рішень на усі випадки життя. На сьогодні корпорація Cisco Systems розвиває свій бізнес у трьох основних напрямках::: Як нас знайти: :: Дивиться також: