Мережева Академія Cisco :: Інформація

  Мережева Академія Cisco
UKR
We know a service provider that sends
50 megabyte multimedia files around the world.

In seconds.
/tr

П рограма CNAP

Мережева Академія Сіsсо (СNАР) - новий унікальний навчальний план!

Інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ) сьогодні посідають чільне місце в освітніх програмах. Не лише через те, що працівники в майбутньому повинні бути технологічно освіченими, але й тому, що ці технології відкривають безпрецедентні можливості доступу до знань. Компанія Cisco Systems, всесвітньо відомий лідер у галузі побудови мереж для Internet, зобов'язується забезпечити вигоду від застосування мереж у вашому навчальному закладі як сьогодні, так і в майбутньому. За допомогою програми Мережевої Академії Cisco студенти мають змогу вивчати інформацію потрібну для складання іспиту на отримання сертифікату Фахівця Cisco по Роботі з Мережами. Цей сертифікат надає їм беззаперечні переваги на ринку праці, де потрібні талановиті працівники, та у випадку подальших інженерних чи наукових студій.

Мережева Академія Cisco - повна навчальна програма, створена на принципах і практиці проектування, побудови й обслуговування локальних та глобальних мереж.

Компанія Cisco забезпечує комплексний навчальний курс від базових до передових мережевих концепцій, від прокладання кабелів до таких складних понять як правила і стратегії підмережевого маскування. Програма використовує Регіональні Академії як концентратори, кожна з яких підтримує до десяти Локальних Академій. Ці Регіональні Академії навчають викладачів, які проводять навчання в Локальних Академіях, що є в їхній юрисдикції. Регіональні Академії забезпечують доступ до компанії Cisco з таких питань як індивідуальне виконання навчальної програми, якість навчального плану, ефективність навчання студентів та їхні успіхи.

Характер занять відповідає їхньому змісту: інтерактивні лекції зберігаються в "аудиторіях" сервера Cisco Micro-Web. Академія побудована так, що підтримує різноманітні навчальні методики. Для тих, хто звик вчитися з книг, доступні друковані посібники. Ті, хто звик сприймати інформацію візуально, можуть зосередитися на обширних графічних матеріалах до курсів і (QuickTime кінонарисах. Для сприяння підвищенню особистої кваліфікації, яка є фундаментом успішної кар'єри, від студентів вимагається, щоб їхні проекти містили не лише технічні вирішення, але й були орієнтовані на конкретні потреби користувачів мереж. Локальні Академії забезпечуються методичною і технічною підтримкою від Регіональних Академій, а також доступом до послуг SMARTNET™, сервісної програми, яка надає цілодобовий доступ для отримання консультацій від Технічного Консультаційного Центру CISCO (TAC) і Інтерактивної Web-сторінки Cisco (CCO), а також оновлення версій програмного забезпечення та забезпечує заміну обладнання, що вийшло з ладу.

За матеріалами (c) Cisco Systems

:: Як нас знайти: :: Дивиться також: