Мережева Академія Cisco :: Головна сторінка

  Мережева Академія Cisco
UKR
Everything over IP and IP over everything.

І сторія

Мережева академія Cisco створена на базі Інформаційно-обчислювального центру (ІОЦ) Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Договір між корпорацією Cisco System та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка про співробітництво у цьому напрямку підписаний у березні 2000 року.

У червні 2000 року співробітники ІОЦ пройшли навчання в центрі підготовки інструкторів у місті Бірмінгем (Великобританія). Отримані знання дозволяють їм читати навчальні курси першого та другого семестру рівня CCNA.

Протягом літа 2000 року на території ІОЦ підготовано навчальну аудиторію (№117) та службові приміщення (№118) для мережевої академії. Зареєстровано домен netacad.kiev.ua та створено веб-сайт.

Зараз тривають переговори з низкою вузів міста Києва про відкриття мережі локальних академій.

Протягом грудня 2000 - лютого 2001 років Академія отримала лабораторне обладнання.

Заняття в Регіональній академії почалися з 19 лютого 2001 року.

У квітні 2001 року співробітники ІОЦ пройшли навчання в центрі підготовки інструкторів у місті Бухарест (Румунія). Отримані знання дозволяють їм викладати навчальні дисципліни третього та четвертого семестру рівня CCNA.

Жовтень 2002 року. Кількість сертифікованих iнструкторів збільшилась до 6 чоловік.

Листопад 2002 року. Інструктори академії пройшли підготовку та успішно склали іспити в учбовому центрі Cisco Systems (м. Бірмінгем) за програмою CCNP (5-6 семестри).

У вересні 2002 року на базі ІОЦ створено центр сертифікації VUE ( http: //www.vue.kiev.ua ), що дозволяє випускникам мережевої академії складати екзамени у нашому центрі сертифікації.

2003 рік, інструктори пройшли підготовку за 7 семестром CCNP.

2004 рік, травень. інструктори пройшли підготовку за курсами Fundamentals of Network Security, Fundamentals of Wireless LANs та Fundamentals of Voice and Data Cabling. Планується почати заняття з кінця 2004 року.

2004 рік, серпень. інструктори пройшли підготовку за курсами IT Essentials I: PC Hardware and Software та IT Essentials II: Network Operating Systems. Заняття з цих напрямків починаються з вересня 2004 року.

Перелік учбових програм які викладалися рашіне в нашій академії та втратили свою актуальність або були оновлені.
:: Як нас знайти: :: Дивиться також: