Мережева Академія Cisco :: Навчання

  Мережева Академія Cisco
UKR
We know a service provider that sends
50 megabyte multimedia files around the world.

In seconds.

У чбова програма CCNP

CCNP (Cisco Certified Network Professional, сертифікований Cisco професіонал з комп'ютерних мереж.)

Цей курс найбільш високого рівня складності і вимагає від слухачів попередньо отриманих знань, після проходження курсу CCNA. Після успішного проходження курсу CCNP, слухачі навчаться розгортати, конфігурувати локальні і супроводжувати територіально розподілені мережі і сервіси віддаленого доступу відносно мереж, які мають 100 і більше вузлів та в яких використовуються такі протоколи та технології як TCP/IP, OSPF, EIGRP, BGP, ISDN, Frame Relay, STP і VTP.

Курс CCNP складається з чотирьох семестрів, кожному з яких відповідає сертифікаційний іспит:

CCNP 1: BSI : Building Scalable Internetworks v5.0 – Побудова масштабованих мереж (масштабовані мережі, керування IP-адресацією, огляд протоколів маршрутизації, протокол динамічної маршрутизації RIPv2, протокол динамічної маршрутизації EIGRP, протокол динамічної маршрутизації OSPF, протокол динамічної маршрутизації IS-IS, оптимізація маршрутів, протокол динамічної маршрутизації BGPv4).

Цей семестр присвячений побудові масштабованих мереж, основна увага приділяється вивченню сучасних протоколів маршрутизації в локальних та глобальних мережах. Цей семестр готує слухачів до складання іспиту 642-901: Building Scalable Cisco Internetworks.

CCNP 2: ISCWN : Implementing Secure Converged Wide-area Networks v5.0 – Побудова мереж віддаленого доступу (глобальні мережі, конфігурування асинхронних з'єднань з використанням модемів, протокол PPP, використання технологій ISDN, оптимізація механізму DDR, протокол Frame Relay, керування потоком трафіка в мережі Frame Relay, резервування постійними WAN-з'єднань, керування трафіком за допомогою механізмів організації черг (Queuing) і компресії, розширення адресного простору IP за допомогою NAT, використання розширеного механізму керування доступом ААА, введення в технологію широкосмугового доступу, тунельні з'єднання VPN і шифрування трафіка за допомогою технології IPSec (IP Security).

Другий семестр CCNP повністю присвячений вивченню технологій віддаленого доступу для створення територіально розподілених мереж, а також питанням оптимізації і безпеки мереж. Цей семестр готує до складання іспиту 642-825: Implementing Secure Converged Wide Area Networks.

CCNP 3: BMSN : Building Multilayer Switched Networks v5.0 – Побудова мереж з багаторівневою комутацією (огляд кампусних мереж, віртуальні локальні мережі VLAN і протокол VTP, протокол розподіленого зв'язуючого дерева STP, маршрутизація між віртуальними локальними мережами, багаторівнева комутація, протокол резервування маршрутизаторів HSRP, архітектура Cisco AVVID, багатоадресна розсилка, якість обслуговування у кампусних мережах, моніторинг мережного трафіка і забезпечення безпеки, побудова "прозорих" Ethernet-мереж міського масштабу).

Третій семестр повністю присвячений розгортанню, підтримці й супроводу комутованих мереж. Особлива увага приділяється вивченню мереж VLAN, багаторівневій комутації. Також вивчаються питання інтегрування мереж передачі даних, звуку та відео. Цей семестр готує слухачів до складання іспиту 642-812: Building Converged Cisco Multilayer Switched Networks.

CCNP 4: OCN : Optimized Converged Networks v5.0 – Пошук і усунення несправностей (документування мережі і визначення її базових характеристик, методи пошуку й усунення несправностей, пошук і усунення несправностей на фізичному рівні, на канальному рівні, на мережному рівні, на транспортному рівні, на рівні додатка).

В останньому, четвертому семестрі, слухачі навчаються методам пошуку та усуненню несправностей, що виникають в процесі експлуатації мереж, які вивчались у трьох попередніх семестрах. Особлива увага приділяється виробленню практичних навичок, які дозволять слухачам усувати проблеми, що виникають у реальних комп'ютерних мережах. Після успішного вивчення цього семестру, слухачі готові до складання іспиту 642-845: Optimizing Converged Cisco Networks в Украине

Після успішного проходження навчання, по кожному із семестрів слухачі отримують Академічний сертифікат про закінчення й готові до здачі відповідного сертифікаційного іспиту. Після здачі всіх чотирьох іспитів слухач отримує статус CCNP. Сертифікати CCNA та CCNP, у сполученні з практичними навичками, складає міцну основу для підготовки до одержання сертифікату CCІE™ (Cіsco Certіfіed Іnternetwork Expert, сертифікований Cіsco експерт з технологій міжмережевого обміну). Сертифікат ССІЕ являється найповажнішим у галузі сертифікатом мережевих фахівців.

CCNP1 : BSI : Building Scalable Internetworks v5.0
Module 1: Scalable Network Design
Module 2: EIGRP
Module 3: OSPF
Module 4: Integrated IS-IS
Module 5: Route Optimization
Module 6: BGP
Module 7: IP Multicasting
Module 8: IPv6


CCNP2 : ISCWN : Implementing Secure Converged Wide-area Networks v5.0
Module 1: Remote Network Connectivity Requirements
Module 2: Teleworker Connectivity
Module 3: IPsec VPNs
Module 4: Frame Mode MPLS Implementation
Module 5: Cisco Device Hardening
Module 6: Cisco IOS Threat Defense Features


CCNP3 : BMSN : Building Multilayer Switched Networks v5.0
Module 1: Network Requirements
Module 2: Defining VLANs
Module 3: Implementing Spanning Tree
Module 4: Implementing Inter-VLAN Routing
Module 5: Implementing High Availability in a Campus Environment
Module 6: Wireless LANs
Module 7: Configuring Campus Switches to Support Voice
Module 8: Minimizing Service Loss and Data Theft in a Campus Network


CCNP4 : OCN : Optimized Converged Networks v5.0
Module 1: Converged Network Connectivity Requirements
Module 2: Cisco VoIP Implementations
Module 3: Introduction to IP QoS
Module 4: Implement the DiffServ QoS Model
Module 5: Implement Cisco AutoQoS
Module 6: Implement Wireless ScalabilityДетальну інформацію про навчальний план можна отримати за адресою netacad@univ.kiev.ua чи за телефонами
(044) 521-32-94,
(044) 526-12-14,
(067) 440-20-11,
(097) 406-85-32.:: Як нас знайти: :: Дивиться також: